عامل تولید و فروش ورمی کمپوست و کرم خاکی (سروش امید مودت)
 
اولین صادرکننده کرم خاکی و کود ورمی کمپوست
بزرگ‌ترین تولیدکنندگان محصولات کشاورزی در جهان را بشناسید - عامل تولید و فروش ورمی کمپوست و کرم خاکی (سروش امید مودت)
ورمی کمپوست

فروش بهترین گونه کرم خاکی در تهران و شهرستان ها ، صادر کننده کرم خاکی به کشورهای همسایه ،فروش کود ورمی کمپوست در تناژ بالای600 تن در ماه، شرکت سروش امید مودت مجری طراحی و احداث فضای سبز در تهران . د.کاظمی 53 68 610 0939نوشته شده توسط د.کاظمی  نوع موضوع : فروش محصولات مودت
توجه

****** فروش استثنایی ******

بهترین گونه کرم خاکی با وزن کشی درحضور شما

یک کیلو کامل (بدون بستر) تماس بگیرید تومان

۵۳ ۶۸ ۶۱۰ ۰۹۳۹(د. کاظمی)

فروش بچه ماهی قزل آلا آکوآلند فرانسه

بچه ماهی یک گرمی تماس بگیرید تومان

برای خرید بچه ماهی با شماره تلفن

تماس حاصل فرمایید

یکی از مهم ترین بخش های اقتصاد بخش کشاورزی است که پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها حمایت های لازم از این بخش نشده و کشاورزان کشور با مشکلات فراوانی برای تولید محصولات کشاورزی رو به رو شده اند.

پس از عدم تخصیص یارانه بخش کشاورزی از محل درآمدهای قانون هدفمندی یارانه ها شاهد افت تولید در کشاورزی بودیم و همین موضوع موجب افزایش واردات محصولات کشاورزی بود و این موضوع نیز هزینه های فراوانی را به کشاورزی تحمیل کرد.

در همین رابطه حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان اخیرا در چهارمین کنگره سراسری خانه کشاورز گفته است از نیاز 100 درصدی کشور به محصولات کشاورزی تنها 44 درصد در کشور تولید می‌شود و بقیه سهم واردات از سایر کشورهاست.  

با روی کار آمدن دولت یازدهم حمایت از بخش کشاورزی به عنوان یکی از مهم ترین اولویت های اقتصادی دولت مطرح شد و در 100 روز گذشته دولت مصوبه هایی را نیز برای حمایت از بخش کشاورزی داشته است.

از جمله مصوبه های دولت در حوزه کشاورزی می توان به تسهیل در واردات دستگاه های کشاورزی و همچنین افزایش نرخ خرید تضمینی محصولات ضروری اشاره کرد.

اما طی سال های اخیر بخش کشاورزی به یکی از قطب های درآمدزایی در دنیا تبدیل شده و کشورهای مختلف برنامه های گسترده ای را برای توسعه کشاورزی در کشور خود دارند.

بر همین اساس کشورهای چین و هند با سرمایه گذاری های فراوان در بخش کشاورزی توانسته اند از صادرات محصولات کشاورزی به کشورهای مختلف درآمد قابل توجهی را به دست آورند و به عنوان کشورهای بزرگ صادر کننده محصولات کشاورزی شناخته شده اند.

اما از ایران به عنوان بزرگترین تولید کنند انار، زعفران و پسته در جهان یاد می شود و در تولید زعفران پس از ایران اسپانیا و در تولید پسته نیز پس از ایران کشور آمریکا بزرگترین تولید کننده این محصولات هستند. بر همین اساس بخش عمده ای از درآمد صادرات غیر نفتی ایران به صادرات پسته و زعفران اختصاص دارد و این موضوع حمایت از کشاورزان را به یک امر ضروری تبدیل کرده است.


در جدول زیر فهرست بزرگ‌ترین کشورهای تولیدکننده محصولات کشاورزی آمده است:


محصول
بزرگ ترین تولید کننده
دومین تولید کننده
برنج
چین
هند
گندم
چین
هند
ذرت
آمریکا
چین
جو
روسیه
فرانسه
لوبیا
هند
برزیل
پیاز
چین
هند
نخود
هند
پاکستان
بادنجان
چین
هند
سیب زمینی
چین
هند
گوجه فرنگی
چین
آمریکا
هویج
چین
روسیه
خیار
چین
ایران
زردآلو
ترکیه
ایران
موز
هند
فیلیپین
نارگیل
فیلیپین
اندونزی
پرتقال
برزیل
آمریکا
هلو
چین
ایتالیا
انار
ایران
---
گیلاس
ترکیه
آمریکا
پسته
ایران
آمریکا
گردو
چین
ایران
زعفران
ایران
اسپانیا
خرما
مصر
عربستان
توت فرنگی
آمریکا
اسپانیا
هندوانه
چین
ایران

 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : شرکت سروش امید مودت